1. Massimo
  2. Aktualności
  3. Szkolenia
  4. Coaching
  5. Doradztwo
  6. Blog
  7. Kontakt


Współpracownicy

Barbara Kozynacka
socjolog, certyfikowany coach.

Absolwentka Wydziału Humanistycznego Akademii Górniczo- Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie
Ukończyła Studia Zawodowe Coachingu w  Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid- zatwierdzone przez ICF jako Approved Coach Specific Training Hours. Obecnie jest w trakcie akredytacji w International Coach Federation, na poziomie ACC. Odbyła cykl szkoleń z Coachingu Kariery i Job Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie. Basia jest coachem bardzo intuicyjnym i pytającym. Z każdą osobą pracuje inaczej, do każdego procesu podchodzi indywidualnie. Prowadzi zarówno life- coachingi jak i procesy dotyczące w 100% życia zawodowego ( job coaching, career coaching). Lubi pracować szczególnie nad zmianą nawyków i przekonań ograniczających oraz skutecznością działań niezbędnych do osiągnięcia upragnionego celu. Oprócz „tradycyjnego” prowadzenia sesji , polegającego  w dużej mierze na zadawaniu pytań, stosuje metody „kreatywne” , jeszcze bardziej angażujące  i pobudzające wyobraźnię klienta. Pomaga to bardzo w tworzeniu pozytywnej,  opartej na zaufaniu relacji.

W praktyce coachingowej dąży do rozwoju osobistego klienta, wzmocnienia jego umiejętności  interpersonalnych, asertywności i  radzenia sobie ze stresem. Specjalizuje się w takich obszarach jak: rozpoznawanie predyspozycji i kompetencji zawodowych, zarządzanie zmianą oraz planowanie działań i tworzenie strategii biznesowych.

Jako osoba w pełni zaangażowana ,w prowadzony przez nią proces, stawia na: szczerość i bezpośredniość w kontakcie z drugim człowiekiem. Ze swojej strony gwarantuje współpracę z klientem zgodną z Kodeksem Etycznym International Coach Federation, organizacji, która jako pierwsza stworzyła i zaproponowała definicję i filozofię coachingu. Zapewnia całkowitą dyskrecję i anonimowość.

Prywatnie jest żoną Piotra i mamą Mai. Oprócz psychologii coachingu pasjonują ją: moda, poezja śpiewana i malarstwo. Zaprasza serdecznie na sesje coachingowe do Krakowa.