1. Massimo
  2. Aktualności
  3. Szkolenia
  4. Coaching
  5. Doradztwo
  6. Blog
  7. Kontakt


O mnie

 

A N N A    B A R A N

P S Y C H O L O G ,   C O A C H ,   T R E N E R

Ukończyłam psychologię w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po studiach certyfikowałam się na trenera w prestiżowej Szkole Trenerów i Konsultantów Zarządzania MATRIK. Od 12 lat pracuję jako trener i konsultant (mam na swoim koncie  szkolenia i doradztwo dla korporacji, MŚP, uczelni, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych). Jestem akredytowanym coachem ICF (International Coach Federation) na poziomie ACC (Associate Certified Coach). Jednocześnie jestem w procesie uzyskania potrójnej międzynarodowej akredytacji na poziomie Practitioner Coach Diploma  przyznawanej przez Noble Manhattan Coaching, Institute of Leadership & Management oraz International Institute of Coaching.  Posiadam certyfikat Praktyka NLP oraz  dyplom I-szego  stopnia Racjonalnej Terapii Zachowań.

Przez ponad 7 lat związana byłam z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania pełniąc kolejno funkcję HR Managera w Biurze Doradztwa Personalnego WSIiZ, następnie dyrektora Instytutu Rozwoju Personelu WSIiZ (który samodzielnie stworzyłam i rozwinęłam).

Moja praca od zawsze związana była z ludźmi i dla ludzi.

Prywatnie pasjonuję się podróżami i architekturą wnętrz (ukończyłam Kurs Projektowania Wnętrz w Studio Forma przy Stowarzyszeniu Architektów Polskich w Warszawie). O ile w rozwoju osobistym dążę do maksymalizacji potencjału moich klientów o tyle we wnętrzach i w życiu cenię sobie minimalizm i proste rozwiązania.